29 září, 2022

Union Poisťovňa, a.s. - www.union.sk

Původně Poštová poisťovňa, dříve Poisťovňa Poštovej banky, dříve TATRA poisťovňa.
Implementace IS SIRAEL pro TATRA poisťovňu byla zahájena na konci roku 2008. Primárním důvodem pro zahájení implementace bylo zavedení EURA na Slovensku od 1.1.2009 a to, že stávající systémy TATRA poisťovne neposkytovali potřebnou funkcionalitu.

Systém byl 1.1.2009 úspěšně nasazen a od té doby je průběžně rozvíjen dle potřeb a požadavků pojišťovny. Pojišťovna několikrát změnila vlastníka, ale IS SIRAEL byl a je primárním IS. V roce 2021 došlo k poslední změně majitele, pojišťovna byla koupena slovenskou Union poisťovňou. V souvislosti s touto změnou byl realizován projekt rebrandingu.

Kromě aktivit spojených s koupí pojišťovny bylo také rozhodnuto, že Union pojišťovna bude v IS SIRAEL
realizovat svůj modernizovaný rozvoj. V roce 2022 tak byla zahájena první etapa implementačního projektu, která bude dána do ostrého provozu v roce 2023.

Společnost AIS Software, a.s. je úspěšná firma s čistě českým kapitálem. Byla založena v roce 1995 v Brně. Náš informační systém je používán ve velký českých i slovenských pojišťovnách.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram